Onur Aydın

Mimar
  • Barış mahallesi Gebze Kocaeli
  • onuraydin.arc@gmail.com
  • 30/05/1997

Hakkımda

Merhaba ;

İstanbul Gedik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden 2020 yılinda mezun oldum.Pozisyonun gerektirdiği ilgili çalışma koşullarını heyacanla üzerime almak isterim.

Şans verildiği takdirde, yeni mezun olmamın dez avantajlarını iş yaşamındaki özverili çalışma hevesim ile kısa zaman zarfı içerisinde atlayacağıma inanıyorum.Cv’imde de belirttiğim üzere ruhsat projesi konusunda temel düzeyde bilgi sahibiyim.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ikamet ediyorum.Konaklama veya ulaşım iş durumuma göre şekillenecektir,bu konuda engelim yoktur.İlginiz için teşekkür ederim.

 

CV’im ve portfolyom ektedir.

Eğitim

Üniversite

2020
İstanbul Gedik Üniversitesi

İstanbul Gedik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2020 yılında mezun oldum.Diploma notum:2.78

Çalışma Ve Deneyim

Zorunlu Ofis Stajı

17.06.2018 - 17.08.2018
Turnalı Mühendislik

Fabrika ruhsat projelerinin müellifliklerini yapan proje ofisinde zorunlu üniversite yaz stajını tamamladım.Bu süre zarfında plan çözümlemelerinde yer aldım ve yazılım bilgilerimi geliştirdim.

Zorunlu Şantiye Stajı

10.06.2019 - 10.08.2019
Binka Mühendislik

Baya Gayrimenkul A.Ş.'ye ait fabrika şantiyesinde zorunlu üniversite yaz stajımı tamamladım.Bu süre zarfında şantiye yönetimini,yapıyı,malzeme bilgilerini,yapı elamanlarını ve bunların birbirleri ile ilişkilerini yerinde gözlemleyerek mimarlığın uygulama kısmına giriş yaptım.

İlgili Adaylar