Önemli Notlar:

1- Ad-Soyad bölümü kayıt olduğunuz kullanıcı numaranızı otomatik olarak doldurur. Üyelik onayı sonrasında bu bölümü doğru şekilde düzenleyiniz.
2- Özgeçmişinizin düzgün görüntülenebilmesi için istenilen verileri doğru girmeniz gerekmektedir. 
3- Adres bilgisi İşverenlerin açık adres yazmasına uygundur. İş arayan adayların bu bölümde  İlçe ve Şehir bilgisi dışında veri girmesini önermemekteyiz.
4- Açıklama bölümünde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu‘nu ihlal edecek, yanlış bilgi ve yönlendirme içeren, meslek etiğine ve yönetmeliklere aykırı veri girişi yapılması durumunda Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi düzenleme isteyebilir. 
5- İş arayan adayların Profil ve Özgeçmişim bölümlerini doldurması gerekmektedir. Profil tamamlanma yüzdesi %70‘i geçmediği takdirde site içi iş başvuruları yapılamayabilir.
6- Site içi özel mesajlaşma bölümü işveren ve iş arayanların daha hızlı bağlantı kurabilmesini amaçlamaktadır. Amaç dışında kullanılması üyeliğin iptaline neden olabilir. 
7- İşverenlerin Vergi Kimlik Numarası ile, Şirket Unvanının tamamını girmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin doğruluğu teyit edilmeden üyelik onayı verilmeyecektir.
8- Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi, girilen ilanların Kanuna ve Yönetmeliklere aykırı olması durumunda ilanı yayına almayabilir, yayında olan ilanı kaldırabilir, üyeliği sonlandırabilir.  

9- Onaylanan ilanların yayında kalma süresi 30 gündür. 30 gün sonra ilanlar otomatik olarak yayından kaldırılır.

© Tüm Hakları Saklıdır. AD