Koronavirüs salgınının Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” ilan edilmesi nedeniyle iş ve işlemlerin aksamaması için Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi ve temsilciliklerimizde çalışma saatleri; 10.00 – 16.00 arası olarak belirlenmiştir.
Siteye Üyelik Başvuruları 7 Gün 24 Saat açık olup, üyelik ve ilan onayları hafta içi saat 17.00’den sonra verilmektedir. 

İlan vermeden önce kullanım koşullarını okumanızı, ilan şartlarına uymayan paylaşımların onaylanmayacağını hatırlatır, meslek hayatınızda başarılar dilerim. 

Alper Dülger
TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Sekreteri

TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Kariyer Sayfası Kullanım Koşulları

Kariyer sayfası TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesinin iş arayan mimarlar ile işverenleri buluşturmak için kurduğu bir sayfa olup, yalnızca mimar istihdamına yönelik ilanlara izin verilmektedir. İletişim  için tıklayınız

Kayıt İçin Gerekli Şartlar 

Firmalar

1- İçinde bulunulan yıla ait Büro Tescil Belgesini alan Mimarlar Odası Üyeleri,  kullanıcı adı kısmına Büro Tescil Numarasını yazarak kayıt olabileceklerdir. Firma olarak kayıt yaptıracak üyelerimizin oda sicil numaraları yerine büro tescil numaralarını kullanmaları gerekmektedir. 

2- Firmaların üye kayıtlarının onaylanabilmesi için kayıt sırasında firma unvanının tamamını ve vergi numarasını sisteme doğru girmeleri gerekmektedir. Yapılacak kontrollerde vergi numarasının firmaya ait olmaması durumunda kayıt işlemi onaylanmayacaktır.

Sistem onayı gerekli kontroller sağlandıktan sonra yapılacak olup, onay işlemi saat 17:00’den sonra yapılmaktadır.

İş Arayan Mimarlar

TMMOB Mimarlar Odası üyesi mimar meslektaşlarımızın, üyelik kaydı için istenen oda sicil numarasını kullanıcı adı bölümüne girerek kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. Oda sicil numarası olmayan meslektaşlarımızın odaya kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Staj Yeri Arayan Öğrenciler

Mimarlık eğitimi alan öğrencilerin, üyelik kaydı sırasında öğrenci üye numarasını sisteme girerek kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir.  Öğrenci üye numarası olmayan Mimarlık Bölümü öğrencilerinin odaya kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Öğrenci üye kaydı ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

Uyarı ve Notlar

TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi aşağıda listelenen durumlardaki ilanları silebilir veya yasal yollara başvurabilir.

1- Yanlış bilgi veya uygun olmayan fotoğraf içeren özgeçmiş veya iş ilanları

2- Reklam amaçlı, genel veya özel duyuru amaçlı firma ilanları ve satış/pazarlama ilanları

3- Diğer kullanıcıların ilanlarını etkileyecek şekilde çoklu/art arda girilen ilanlar

4- Başka kullanıcılar tarafından yüklenen özgeçmiş/portfolyo tasarımlarının kendisine aitmiş gibi gösterilerek yüklenen ilanlar 

(TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi, izinsiz alıntı/kopyalama yapılması durumunda kullanıcının web sitesi üyeliğini durdurma, yeni üyelik açmasını engelleme hakkında sahiptir.)

5- İş Kanunu’na aykırı, esnek veya kuralsız çalışma koşulları bulunan ilanlar

6- Mimarın diplomasını/imzasını kullanma amaçlı girilen ilanlar